Bursa’da billboardlar sizin olsun, BursaRAY bizim

BURSA (İGFA) –Bursa’daki bilboardlar başta olmak üzere tüm reklam ve ilan alanlarının adeta zapt edildiğini vurgulayan Bursa Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Lider Adayı Selçuk Türkoğlu, orantısız bir seçim rekabetiyle karşı karşıya olduklarını belirterek, “İtirazımız, Alinur Aktaş başta olmak üzere İktidar Partisi adaylarının belediye imkan ve imkanlarını kullanmalarınadır” dedi.

Belediyelerin sahibinin halk olduğunu söyleyen Türkoğlu, “inancımıza nazaran Beyt-ül mala el uzatanın cenaze namazı kılınmaz. Biz bu kültürün insanlarıyız. Sav ediyorum. Biz bu seçimde Belediyenin kasasını kullanan ve Sn. Aktaş’tan ferdî olarak çok daha fazla para harcadık” dedi.

Sahada, alanda ve meydanda olduklarını, vatandaş neredeyse orada olduklarını belirten Türkoğlu, iktidar adaylarının milyonlarca liralık reklam bütçesi varsa, bizim de hemşerilerimizle her vakit, her yerde ve her fırsatta yüz yüze sohbet etme yüreğimiz var” dedi.

“İşte bugün Bursaray’da onbinlerce hemşerilerimizle birlikte olduk” diyen Türkoğlu, “Kestel-Görükle sınırının başından sonuna dek, Osmangazi Belediye Lider Adayı Orkun Özeller, Yıldırım Belediye Lider Adayımız Ayhan Özbek ve Nilüfer Belediye Lider Adayımız Özgür Şimşek, vilayet ve ilçe yöneticilerimizle birlikte Bursaray vagonlarının birinden inip başkasına binerek seyahat etmek suretiyle kendimizi tanıttık, 31 Mart seçimlerine yönelik kanılarımızı aktardık” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir