Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampı kayıtları başladı

İSTANBUL (İGFA) – Anadolu Efes Spor Kulübü, Gloria Sports Arena ve Smart Casual Event iş birliği ile 2018 yılından bu yana kulübün altyapı antrenörlerinin koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampı’nın 2024 yılı kayıtları başladı.

Bugüne kadar yüzlerce çocuğun temel düzeyde basketbol eğitimi almasını ve pek çok basketbolcu adayının Anadolu Efes altyapı ekiplerinin kamplarına davet edilmesini sağlayan tertip, 19 – 23 Haziran 2024 tarihleri ortasında bir kere daha Belek’te bulunan Gloria Sports Arena’da gerçekleşecek.

10-17 YAŞ ARALIĞINDAKİ ÇOCUKLAR KATILABİLECEK

Bir basketbol şöleni havasında geçecek bu özel aktiflik, sonlu kontenjanı ile 2007-2014 aralığında doğan çocukların iştirakiyle 4 gece 5 gün olarak düzenlenecek. Her yıl olduğu üzere bu yıl da Anadolu Efes Spor Kulübü altyapısı için oyuncu taramaları yapılacak.

Organizasyona iştirak sağlayan sportmenler, yalnızca temel basketbol eğitimi almakla kalmayıp birebir vakitte yüzme, golf, futbol, masa tenisi üzere farklı spor branşlarıyla ilgili eğlenceli çalışmalara da katılma fırsatı bulacak ve sporu hayatlarının bir modülü haline getirebilecekler.

ANADOLU EFES FAN CLUB ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİM BU YIL DA DEVAM EDECEK

Son teknoloji tesisleri ve onlarca branşa uygun tasarlanmış çok maksatlı spor salonlarıyla Türkiye’nin en büyük spor tesisi Gloria Sports Arena’da gerçekleşecek Anadolu Efes Spor Kulübü Yaz Kampı’ndan yararlanmak isteyen Anadolu Efes Fan Club üyeleri ise indirimden yararlanabilecek.

Geleceğin basketbolcu adayları tarafından büyük ilgi gören Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampı’na dair tüm ayrıntılara 0850 441 16 78 numaralı telefondan yahut www.smartcasualevent.com internet adresi üzerinden ulaşım sağlanabiliyor.

Anadolu Efes Spor Kulübü, Gloria Sports Arena ve Smart Casual Event, basketbolcu olma hayallerini gerçekleştirmek isteyen tüm genç basketbolcu adaylarını Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampı’na bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir